Müşteri Hizmetleri;

0216 482 99 07

Bize Yazın;

info@deveciogluevdeneve.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al!

Suadiye Evden Eve Nakliyat

Devecioğlu nakliyat, sektöre katkıda bulunmaya devam ediyor. Neler sunuyoruz ya da sizlere ne gibi ayrıcalıklar vaad ediyoruz, dilerseniz hep birlikte göz atalım…

 

Sigortalı Nakliye:

Değerli eşyalarınız koruma altında bunu artık sizler de çok iyi biliyorsunuz. Beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız, teknolojik ürünleriniz ve çok daha fazlası elbette değerli ürünler ve rakamsal olarak da bu değeri tahmin etmek hiç de zor değil. Eşyalarınızı koruma altına almak adına sigortalamayı tercih ediyoruz ve bu sayede her iki tarafın da içi daha rahat ediyor. Sigortalı taşımacılık en büyük ayrıcalıklardan bir tanesi ve bu ayrıcalık ile birlikte sizler de gönül rahatlığı ile eşyalarınızı tarafımıza teslim edebiliyorsunuz.

Suadiye evden eve nakliyat çalışmalarında önceliğimiz her zaman için karşılıklı güven ve bunu sağladıktan sonra ortada herhangi bir sorun ya da endişe kalmıyor. Taleplerinize en kısa sürede yanıt vermek adına her şeyi yapıyoruz ve daha da önemlisi bu talepleri bir havuzda biriktiriyor ve en iyi şekilde ele alıyoruz. Eleştirileriniz bizim için önem taşıyor ve eksiklerimizi kapatmak adına bu eleştiriler de bizi tetikleyen en önemli unsurlardan bir tanesi oluyor. Her geçen gün daha iyi ve daha kaliteli işler yapabilmek adına siz değerli dostlarımıza ihtiyacımız var ve uzun yıllardır yanımızda yer aldığınız için sizlere bir teşekkür borcumuz olduğunu da belirtmek isteriz.

Kaliteyi sizinle birlikte yaşayan ve buna bir de güven politikasını ekleyen firmamızdan sizler de hizmet alabilirsiniz. Suadiye evden eve nakliyat çalışmalarımızı daha doğru şekilde ve daha hızlı şekilde inceleyebilmeniz adına elimizden geleni yapıyor ve online dünya aracılığı ile de sizlere bilgiler aktarmaya devam ediyoruz.

Kalite, Güven, Hız...

Bu üçünü bir arada bulabileceğiniz bir firma olduğunu artık sizler de çok iyi biliyorsunuz. Bu üçlüyü bir araya getirebilmek adına yıllarını bu sektöre ve bu işe adayan çok sayıda insan ile birlikte hareket ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. Sektör ve sizler bizim için önemlisiniz ve her geçen gün daha fazla önem taşıyorsunuz. Sektöre yaptığımız katkılarda sizlerin de büyük payı var ve her zaman söylediğimiz gibi sizinle büyüyen ve sizinle birlikte aile olan bir firmayız. Bu aileye dahil olmak isteyen yeni dostlarımızı ve bireylerimizi de bekliyoruz. Kalite bizim için büyük önem taşıyor ve bu önemi sizler de hizmet aldığınızda daha net bir şekilde göreceksiniz. Yeni yaşam alanlarınıza en kısa sürede geçiş yapmak ve bir an önce taşınmak isterseniz eğer sizler de harekete geçebilir ve sahip olduğumuz iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteyi daha ucuza satın almak istediğiniz an kapılarımız siz değerli dostlarımıza açılıyor ve hafta sonu dahi olsa verdiğiniz adreslere kısa sürede ulaşmayı başarıyoruz. 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 304 1 861