Müşteri Hizmetleri;

0216 482 99 07

Bize Yazın;

info@deveciogluevdeneve.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al!

Kayışdağı Evden Eve Nakliyat

Kayışdağı evden eve nakliyat firması bu sektöre her geçen gün biraz daha katkıda bulunan ve bu katkının yanı sıra insanların eleştirilerine de değer vererek birlikte hareket etmeyi başaran bir firmadır. Personel sayımı an itibarıyla sektörün en kalabalık ekibi olarak da listelere kaydedilmiş durumda. Peki bunun bize ne gibi bir katkısı var? Gün içerisinde çok fazla talep alıyoruz ve müşterilerimize aynı gün içerisinde hizmet verebilmek adına daha kalabalık bir kadroya ihtiyacımız var ve az önce de söylediğimiz gibi bu kadroyu sürekli olarak güçlendiriyoruz. Asansörlü sistem ile birlikte insan gücüne eskisi kadar gerek kalmadığı söyleniyor ancak biz her zaman insan değer veriyoruz ve biliyoruz ki insan gücü bizim için fazlasıyla değerli ve önemlidir. Daha hızlı olmak ve daha kısa sürede hizmet götürebilmek adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyor ve taleplerinize de yanıt oluşturmayı başarıyoruz.

Kayışdağı evden eve nakliyat ekibi kendine fazlasıyla güvenen bir ekip ve bu güven doğrultusunda sektörde daha başarılı işlerin altına imzamızı da atmaya devam ediyoruz. Analiz eden ve bu sektör ile birlikte insanların neye ihtiyacı olduğunu daha net bir şekilde belirleyebiliyoruz. Nakliye sektöründe daha vizyon sahibi ve daha üst düzey işler yapmak adına çalışmalarımız devam ediyor ve bu çalışmalarımızı takip etmek ve bunun yanı sıra bizim hakkımızda biraz daha bilgi almak isterseniz eğer web sitelerimizi kullanabilirsiniz ya da dilerseniz ofislerimizi ziyaret ederek çayımızı içebilirsiniz. Asansörlü taşımacılık ile birlikte sektöre büyük bir yenilik katan firmamız, kendini geliştirdiği gibi diğer firmalara da örnek olmaya devam ediyor ve bu örnek olma konusunda işi zaman zaman abarttığımız da oluyor.

Fazla iyi olduğumuzu düşünüyoruz ve bunu sizlere ispatlamak adına bir şans vermenizi istiyoruz. Yeni yaşam alanlarınıza bir an önce geçmek ve eşyalarınızı taşımak isterseniz eğer telefon numaralarımız her zaman açık ve kapılarımızı da sonuna kadar açmış durumdayız. Haftanın her günü hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerini dolu dolu karşılayabilmek adına fırsatlar sunmaya ve kampanyalar ile birlikte hareketlilik kazandırmaya gayret gösteriyor. Şimdiye kadar bizlerden hizmet alan çok sayıda insan oldu ve gayet memnun olduklarını da görebiliyoruz. Olumlu yorumlarınız bizi her zaman bir adım daha ileriye taşıyor ve yazımızın başında da söylediğimiz gibi sizinle birlikte büyüyen kocaman bir aileyiz. Kayışdağı evden eve nakliyat firması profesyonel sunumu ve kendine has tavrı ile bu sektörün en iyileri arasında yer almaya devam ediyor ve karşılıklı güven ilkesini de her daim bir adım önde tutuyor. Sigortalı taşımacılık bizim işimiz ve sizler ne kadar çok değerliyseniz eşyalarınız da bizim için o kadar değerli ve bu değeri görmek isterseniz eğer ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 304 1 861