Müşteri Hizmetleri;

0216 482 99 07

Bize Yazın;

info@deveciogluevdeneve.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al!

Okul – Dershane Taşımacılığı

Okul dershane taşımacılığı hizmeti sunuyoruz… Devecioğlu nakliyat firması olarak artık kendimizi aşmış durumdayız ve kurumsal firmalar ile birlikte taşımacılığı bir ileri noktaya taşımış durumdayız. Okul ya da dershane gibi eğitim kurumlarına sahipseniz ve sizler de yeni bir alana geçiş yapmak istiyorsanız eğer en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde kurumlarınızı yeni adreslerinize taşıyor ve gerekli düzenlemeleri de en iyi şekilde yapıyoruz. Bu tür kurumların taşınması her zaman daha zahmetli olmuştur çünkü sahip olunan ürünlerin sayısı bellidir ve daha değerli ürünlerdir, bu yüzden biraz daha hassas davranmak gerekir. Bu hassasiyeti göstereceğine inanmayan firmalar da ne yazık ki bu hizmeti sunmuyor. Sektördeki ender firmalardan bir tanesiyiz ve her geçen gün sıradanlıktan biraz daha kurtuluyor ve diğer firmalar için de örnek olmaya devam ediyoruz.

Okul dershane taşımacılığı konusunda artık daha profesyonel hale gelmiş durumdayız ve deneyimlerimizi sizinle de paylaşmaya devam ediyoruz. Kaliteye değer veren ve insanlar ile bu kaliteyi paylaşmaya devam eden firmamızı daha yakından tanımak ister misiniz? Sektörde çok iyi yerlere gelmek adına attığımız adımları her geçen gün daha sağlıklı ve sağlam hale getiriyor ve sizinle birlikte büyüyoruz. Sıradan hizmetler sunmak yerine alternatif çalışmalar ile birlikte rol model kimliğimizi de en iyi şekilde koruyoruz.

Okul dershane taşımacılığı hizmetlerimiz ile de bunu net bir şekilde ortaya koyduğumuzu düşünüyoruz. Eşyalarınıza herhangi bir şekilde zarar gelmeden sunulacak olan hizmetler sayesinde sizler de öğrencilerinizi çok fazla bekletmeden ve hiçbir şekilde zaman kaybı yaşamadan geçişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu konuda kendimize güveniyoruz ve araç sayımız da an itibarıyla sektörün en kalabalık filosu olarak karşınıza çıkıyor ve sahip olduğumuz geniş araç filosunu her geçen gün biraz daha büyütüyoruz. Dilediğiniz an sizler de firmamızdan hizmet alabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Taşımacılık hizmetlerinde her daim daha kaliteli işler yapmak adına çaba gösteren ekibimiz ile guru duyuyor ve bu ekibi elimizde tutmaya da ekstra çaba gösteriyoruz.

Kaliteye değer veren çalışanlarımız ve firmamız ile birlikte sizleri de misafir etmek isteriz. Her geçen gün daha iyi bir hal alıyor ve sunduğumuz hizmetlerdeki kalite de belli oranda artıyor. Değerli işler yapıyor ve bu değeri en uygun rakamlar ile birlikte sizlere sunuyoruz. Bizi yakından tanıdığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve verdiğiniz paranın karşılığını da en iyi şekilde almış olacaksınız. Kaliteyi daha ucuza sunan bir başka firma daha bulamazsınız ve emin olun bu anlamda da sektörün bir numarasıyız. Sizleri en hızlı şekilde taşımak ve kaliteyi ayaklarınıza kadar getirmek adına sabırsızlanıyor ve çağrı merkezi ekiplerimiz ile birlikte haftanın her günü telefonların başında sizlerden gelecek olan çağrıları beklemeye devam ediyoruz. 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 304 1 861