Müşteri Hizmetleri;

0216 482 99 07

Bize Yazın;

info@deveciogluevdeneve.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al!

Çengelköy Evden Eve Nakliyat

Çengelköy evden eve nakliyat çalışmalarına hız kesmeden devam ediyoruz ve dilerseniz bu çalışmaların nasıl gerçekleştiği ya da firmamızın neler yaptığı hakkında birlikte bilgi sahibi olalım…

Mobilyalar:

Yaşam alanlarımızın süsü ve en önemli ihtiyaçlarımızdan bir tanesi olan mobilyalar, özellikle son dönemde daha değerli hale geldi ve maddi anlamda da bu değeri net bir şekilde görebiliyoruz. Bu değerli eşyalar taşınırken başına bir şey gelmesini elbette istemezsiniz ancak önceki yıllarda insan gücü ile birlikte yapılan çalışmalar ne yazık ki bu ürünlere zarar verebiliyordu. Eğer bir sektörde iseniz ve en iyisi olmak istiyorsanız insanlara her zaman daha iyisini ve daha fazlasını vermek zorundasınız. Bizler firma olarak bunu yapmaya özen gösteriyoruz ve yaptığımızı da düşünüyoruz. Mobilyalarınıza değer veriyor ve taşınma esnasında en küçük zarar görmeyeceklerinin garantisini de veriyoruz.

Beyaz Eşyalarınız:

Özel ambalajlama çalışmalarımız sayesinde değerli eşyalarınızı koruma altına alıyoruz. Bakın bu detay çok önemli çünkü birçok firma bu konuda bilinçsizce hareket ediyor ve ne yazık ki ürünlere zarar vererek sizlerin de canını bir hayli fazla sıkıyor.  Çengelköy evden eve nakliyat hizmetlerimizde bu detayları göz önünde bulunduruyor ve elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Değerli dostlar! Emin olun eşyalarınıza da size verdiğimiz kadar değer veriyoruz çünkü onlar size ait ve bizler de bunun sorumluluğunu almak zorundayız. 

Geniş Araç Filosu:

Gün içerisinde çok fazla talep alıyoruz ve elimize çok sayıda adres ulaşıyor ve haliyle zaman zaman araç sayımız da yeterli olmuyor. Buna bir çözüm üretmiş durumdayız ve artık yatırımlarımızı bu noktaya da yaparak araç sayımızı arttırmayı tercih ediyoruz. Aynı gün süreci tamamlamak adına artık daha kalabalık bir filo ile birlikte karşınıza çıkıyor ve sizleri hiçbir şekilde bekletmiyoruz. Bugüne kadar sunduğumuz hizmetlerde de herhangi bir aksama yaşanmadı ancak biz işimizi garantiye almak ve daha sağlıklı yapmak adına yatırımlarımıza devam ediyoruz. Çengelköy evden eve nakliyat hizmetlerinden sizler de aynı gün faydalanabilir ve bir an önce yeni adreslerinize taşınabilirsiniz.

Haftanın Her Günü Nakliye Hizmeti:

İnsanlar genellikle tatil günlerinde taşınma işlemini tamamlamak istiyor ve bizler de onların bu taleplerine olumlu yanıtlar veriyoruz. Hafta sonu bile olsa tarafımıza ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Her zaman söylediğimiz gibi sizin isteklerinize her daim yanıt verebilmek en büyük hedeflerimizden bir tanesidir ve bu hedefleri de en iyi şekilde gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz. İletişim numaralarımızdan bizlere kolayca ulaşabiliyor ve sizler de adres bilgilerinizle birlikte yardım alabiliyorsunuz. İşini iyi yapan bir firma var karşınızda ve bu firma beklediğinizden çok daha iyisini sizlere sunacaktır. Uygun fiyatlar ve hızlı nakliyecilik ile birlikte bu sektörün lideri olmayı da başarmış durumdayız ve daha da iyi yerlere geleceğiz.  

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 304 1 861