Müşteri Hizmetleri;

0216 482 99 07

Bize Yazın;

info@deveciogluevdeneve.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al!

Şişli Evden Eve Nakliyat

Nakliye sektörüne renk katmak adına buradayız ve aslında bu renklilik ile birlikte çok sayıda firma için de örnek teşkil ediyoruz. Şişli evden eve nakliyat hizmetlerimiz kesinlikle sizlerin memnuniyetini sağlamak ve sizlere değer verdiğimizi göstermek adına gerçekleştiriliyor. Bugüne kadar belki binlerce eve girdik ve yeni yaşam alanlarınızı ziyaret ettik ve etmeye de devam ediyoruz. Tek bir sorun yaşadığımız anda gerçekten moralimiz bozuluyor ve canımız sıkılıyor. Daha güvenilir ve daha kusursuz bir platform olarak karşınıza çıkmak en önemli hedeflerimizden bir tanesidir ve bu hedeflerimize de kısa sürede ulaşmayı başardık. Profesyonel kadromuz ve deneyim sahibi yönetici kadromuz ile birlikte müşterilerimizin karşısına çıkıyor ev bu işi uzun süredir yapıyoruz.

Şişli evden eve nakliyat çalışmalarımız ile birlikte sizleri daha kısa sürede taşımak gibi bir hedefe sahibiz ve hızlı araçlarımız ile birlikte bunu da başardığımızı belirtmek isteriz. Size aktif olarak yardımcı olacak e sorularınızı yanıtlayacak bir de çağrı merkezi ekibimiz var ve bu ekip isteklerinize yanıt veriyor. Canlı destek hattımız sayesinde merak ettiğiniz ya da eleştirmek istediğiniz şeyleri bizimle paylaşabilirsiniz. Nakliye sektörüne renk katmanın yanı sıra vizyon kattık ve kurumsal kimliğimiz ile daha farklı bir platform oluşturduk diyebiliriz. Bugünlere gelmemizdeki en önemli etkenlerden bir tanesi insanların bize olan güvenidir. Eğer siz bize güvenirseniz sizinle birlikte daha kusursuz bir şekilde hareket edebiliriz.

Şişli evden eve nakliyat hizmetlerinde yaşayacağınız her türlü sorunda mutlaka bir muhatap bulursunuz ve emin olun bugüne kadar tek bir sorun yaşayan müşterimiz de olmadı. Güven, kalite, hız ve çok daha fazlasını bizimle birlikte paylaşmak ve tüm bunlara uygun rakamlar eşliğinde sahip olmak isterseniz eğer bizler hazırız. Dilediğiniz an taleplerinizi iletebilir ve bizleri yaşam alanlarınıza davet edebilirsiniz. Sektöre damga vuran firmamız ile birlikte sizleri de kusursuz bir hizmet bekliyor ve bu hizmetlerin karşılığında yüksek rakamlar talep etmiyoruz. Her geçen gün daha iyiye giden bir firma var karşınızda ve bu firma hafta sonu da kapılarını sizlere açmaya devam ediyor.

Nakliye sektöründeki diğer firmalar ile bir kıyas yapmanızı da öneriyoruz ve bu kıyas ile birlikte ne demek istediğimizi daha net bir şekilde fark edeceksiniz. Taşımacılık kolay bir iş değil ve özellikle taşıdığınız şeyler değerli eşyalar ise bu biraz daha fazla sorumluluk gerektiriyor ve bu sorumluluğu alamadığınız takdirde sıkıntı yaşıyorsunuz. Dilediğiniz an hazırız ve hazırlık aşaması da çok uzun sürmüyor. Güvenilir ve kaliteli taşımacılığın adresi olan firmamızı daha yakından tanıdığınızda sizler de en doğru adreste olduğunuzu anlayacaksınız. Bugüne kadar çok fazla insanın yüzünü güldürdük ve sizler de o insanların arasında yerinizi alabilir ve bizi tercih ederek doğru karar verebilirsiniz. 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 304 1 861