Müşteri Hizmetleri;

0216 482 99 07

Bize Yazın;

info@deveciogluevdeneve.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al!

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika taşımacılığı bu sektörde yapılabilecek en zor işlerden bir tanesidir. Büyük ve geniş alanlardaki eşya sayısı da haliyle çok daha fazla oluyor ancak daha da önemlisi bu eşyaların boyutları da çok daha büyük oluyor. Bizim için gerçekten sorun teşkil etmiyor çünkü insan gücüne dayalı hizmetlerimizin yanı sıra teknoloji destekli çalışmalarımız da söz konusu ve bu çalışmalar ile birlikte çok daha kusursuz bir şekilde hareket edebiliyoruz. Fabrikalarınızı taşımak bizim işimiz ve bunu yıllardır yapan bir ekip ile hareket ediyoruz. Nasıl yapmamız ya da ne şekilde ilerlememiz gerektiğini çok iyi biliyor ve en iyisini sizinle buluşturuyoruz.

Fabrika taşımacılığı hizmeti sunan az sayıda firmadan bir tanesiyiz ve bunun haklı gururunu yaşıyoruz. İşimiz gerçekten kolay değil ancak bu sektöre adım atarken ne kadar büyük zorluklar ve sıkıntılar ile karşılaşabileceğimizi de çok iyi biliyorduk. Sizler de fabrikalarınızın yeni adreslerine geçiş yapması için bize ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. En kısa sürede ve en hızlı şekilde sizleri taşımak isteriz ve bunu en uygun rakamlar ile yapabileceğimizi de söylüyoruz. Maddi anlamda da sizlerin yanında yer alan bir firmayız ve emin olun hizmet aldığınızda bunu sizler de kendi gözleriniz ile görecek ve verdiğiniz paraların karşılığını da kesinlikle üst düzey kalite olarak geri alacaksınız.

Fabrika taşımacılığı konusunda artık uzman hale gelen çok sayıda isim ile birlikte süreci çok daha kısa süreli hale getiriyor ve zaman kavramını da en iyi şekilde kullanıyoruz. Bu konuda hassa davranıyoruz çünkü biliyoruz ki her insanın biraz olsun zamana ihtiyacı var. Bizim için olduğu kadar sizler için de değerli olan zamanı boşa harcamıyoruz. Eşyaların boyutları ve sayısı ne denli büyük olursa olsun kısa sürede taşıma eylemini tamamlıyoruz. Sunduğumuz hizmetler ile birlikte sizler de aynı gün yeni adreslerinizde yer alabiliyorsunuz. Personel sayımız an itibarıyla bu sektörün en kalabalık personel kadrosuna karşılık geliyor ve elimizden geldiğince bu kadroyu genişletmeye de devam ediyoruz.

Yatırımlarımız kesinlikle bu sektöre oluyor ve kazandığımız paraları da yine bu sektörde daha iyi yerlere gelebilmek ve daha iyi olabilmek adına harcıyoruz. Doğru yaptığımız şeylerden bir tanesi de budur ve diğer firmalar gibi nasılsa müşteri buluruz düşüncesi ile hareket etmiyoruz. Dilediğiniz an sizler de firmamız hakkında bilgi almak adına ofislerimizi ziyaret edebilir ve misafirimiz olabilirsiniz. İnsanları seviyoruz ve gerçekten insanlar için hizmet veriyoruz. Uygun fiyatlar ve kaliteli taşımacılık hizmetleri ile birlikte bu sektörde çok daha iyi yerlerde olmaya hazırız. Sizler destek verdiğiniz süre zarfında her geçen gün biraz daha büyüyecek ve biraz daha gelişeceğiz. Profesyonel kadromuz sizlerden gelecek olan telefonları bekliyor ve harekete geçmek için her daim hazır! 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 304 1 861