Müşteri Hizmetleri;

0216 482 99 07

Bize Yazın;

info@deveciogluevdeneve.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al!

Şile Evden Eve Nakliyat

Teknoloji dünyası hızlı bir şekilde gelişimini sürdürüyor ve beyaz eşyalar da bu teknolojinin en özel ürünleri arasında yer alıyor. Gündelik hayatımızı büyük ölçüde daha kusursuz hale getiren bu ürünler hassas bir yapıya sahip ve bu hassas yapı taşınma anında da karşımıza çıkıyor. Nakliye sektöründe sahip olduğunuz sorumluluk gerçekten çok büyük ve eğer bu sorumluluğu alamazsanız bir süre sonra insanlar size olan güvenini yitirecek ve sizleri tercih etmemeye başlayacaktır. Şile evden eve nakliyat hizmetlerinde beyaz eşyalarınıza özellikle hassasiyet gösteriyor ve dikkat ediyoruz. Beyaz eşyalarınız ile de kalmıyoruz ve değerli eşyalarınızı ambalajlara sararak koruma altına alıyoruz.

Yaptığımız çalışmalarda sorun üretmek değil, sorun çözmek adına karşınıza çıkıyoruz ve aslında nakliye sektöründe bu kadar uzun süredir hizmet verebiliyor olmamızın en önemli nedenlerinden bir tanesi de budur. Şile evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilgi almak istediğiniz an kapılarımız sonuna kadar açılıyor ve çağrı merkezi ekiplerimiz merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt veriyor. Bunun yanı sıra montaj ve demontaj çalışmalarında da profesyonel destek hizmeti sunuyoruz. Bazı eşyalarınızın bu tür bir çalışmaya ihtiyacı oluyor ve profesyonel ekibimiz tarafından bu çalışma en iyi ve en doğru şekilde yapılıyor. Her zaman söylediğimiz gibi işimizi kusursuz bir şekilde yapmak adına bu sektördeyiz ve aldığımız parayı da fazlasıyla hak etmek istiyoruz. Deneyimlediklerimizi sizinle paylaşıyor ve paylaşmaya devam edeceğimizi de belirtmek istiyoruz.

Sahip olduğumuz kadro tam anlamıyla bu işin eğitimini almış olan ve bu işe odaklanmış olan isimlerden oluşuyor. Şile evden eve nakliyat hizmetleri kesinlikle kontrolümüz altında gerçekleşiyor ve ekip arkadaşlarımızı denetleyen birileri de mutlaka oluyor. Güven vermek ve güven kazanmak olayı gerçekten kolay bir iş değil ancak biz her zaman olduğu gibi zor olanı tercih ettik ve zor olanı yıllardır sorunsuz bir şekilde yapabiliyor olmanın verdiği haklı gururu yaşıyoruz. Sizinle birlikte yoluna devam eden ve sizinle birlikte büyüyen Devecioğlu Nakliyat, sunduğu ayrıcalıklar ile birlikte var olmaya devam ediyor.

Şile evden eve nakliyat hizmetleri gayet uygun rakamlar ile sizlere sunulmaktadır. Nakliye sektöründe hizmet alabileceğiniz onlarca ve hatta resmi olarak bu işi yapmayanlar ile birlikte yüzlerce firma bile olabilir ancak biz bu konuda biraz daha etkili olduğumuzu söyleyebiliyoruz. Beklentiler ne kadar yüksek olursa olsun analizlerimizi en doğru şekilde yapıyor ve insanların yüzlerini güldürmek adına çalışıyoruz. Sektörü ve işini seven çalışma arkadaşlarımızı tanıdığınızda ne kadar samimi ve ne kadar sıcakkanlı olduklarını sizler de göreceksiniz. Talepleriniz ya da görüşleriniz için çağrı merkezi ekiplerimize ulaşmanızı istiyoruz. Haftanın her günü hizmet veren ve kusursuz çalışmaları ile birlikte övgüyü hak eden ekibimiz sizleri de telefonların başında beklemeye devam ediyor. 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 304 1 861