Müşteri Hizmetleri;

0216 482 99 07

Bize Yazın;

info@deveciogluevdeneve.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al!

Esenler Evden Eve Nakliyat

Devecioğlu nakliyat, sektöre kazandırdıkları ile adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor ve bu başarının ardında emin olun sizler varsınız. Sektöre adım attığımız ilk gün itibarı ile kocaman bir aile olacağımızı ve bu ailenin en önemli fertlerinin de siz değerli müşterilerimiz olacağını çok iyi biliyorduk ve an itibarıyla bu noktaya ulaşmış durumdayız.

Esenler evden eve nakliyat çalışmalarımız ile birlikte hedeflerimizi en doğru şekilde belirledik ve bu hedefler doğrultusunda emin adımlarla ilerlemeye de devam ediyoruz. Yaptığımız işi biliyor ve yaptığımız işe fazlasıyla saygı duyuyoruz çünkü biliyoruz ki bu sektör saygıyı fazlasıyla hak ediyor. Esenler evden eve nakliyat hizmetlerinin arkasında önemli ve güçlü bir alt yapı çalışması yer alıyor ve bu alt yapı çalışmaları ile birlikte daha profesyonel bir oluşum şeklinde sizlerin huzuruna çıkıyoruz.

Profesyonel adımlar atmak zorundayız çünkü bu sektörde çok fazla firma var ve yapacağımız en küçük olumsuz hareket ya da amatör bir tavır, bizi bu sektörün gerilerine itebilir. Sektörün en köklü firmaları arasında yer alıyoruz ve artık insanların ne istediğini ve insanların neye ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyor ve analiz edebiliyoruz.

Nakliye sektöründe verilen hizmetlere bakıldığında yalnızca eşya taşıma ile sınırlı olmadığını ve bunun yanında eşya depolama hizmetlerinin de verildiğini görebilirsiniz. Alternatiflerin sayısı çok fazla ve geniş hizmet yelpazesi ile birlikte bizler de bu konudaki tavrımızı net bir şekilde ortaya koyuyoruz.

Esenler evden eve nakliyat, yaptığı işlerle her daim gündeme geliyor ve dilerseniz sürecin nasıl işlediğine hep birlikte göz atalım.

 

·         Verdiğiniz adreslere ulaştıktan sonra önce binayı inceliyor ve daha sonra eşyalarınız ile ilgili analizler yaparak araç yerleşimini belirliyoruz.

·         Değerli ve büyük eşyalarınızı özel bir ambalaj yardımı ile sarıyor ve asansörlü sistem ile birlikte araçlarımıza indiriyoruz.

·         Tamamen insan gücüne dayalı bir çalışma değil, modern teknolojinin yardımını da alıyoruz.

·         Eşyalarınızın yerleşimi yapıldıktan sonra yeni yaşam alanlarınıza ulaşıyor ve aynı sistemi kullanarak taşınma sürecini sonlandırıyoruz.

Her zaman söylediğimiz gibi eşyalarınız taşınırken başına hiçbir şey gelmeyeceğinin garantisini veriyoruz ve bu garantiyi de karşılıklı güven ilkesi çerçevesinde sözleşme ile birlikte resmiyete döküyoruz. Güvenli, hızlı ve kusursuz bir taşımacılık hizmeti için sizler de bir an önce iletişime geçebilir ve adreslerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Bugüne kadar hizmet sunduğumuz çok sayıda müşterimiz olumlu yorumları ile birlikte bize destek vermeye ve katkıda bulunmaya devam ediyor ve bu katkı ile birlikte yolumuza en iyi şekilde devam ediyoruz. Daha iyisini hak ettiğinizi düşünüyor ve siz değerli dostlarımıza her daim daha iyisini verebilmek adına elimizden geleni yapıyoruz. Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ve bizi yakında tanımak isterseniz her daim kapılarımız açık! 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 304 1 861