Müşteri Hizmetleri;

0216 482 99 07

Bize Yazın;

info@deveciogluevdeneve.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al!

Eşya Depolama

Nakliye sektörü artık alternatif hizmetler de sunuyor ve bu hizmetler sayesinde çok daha fazla insana ulaşmak da daha kolay bir hal almış durumda. Eşya taşımanın yanı sıra eşya depolama hizmeti de sunuyoruz ve bu anlamda beklentilerinize en doğru şekilde yanıt veriyoruz.

Geniş İç Hacme Sahip Depolar:

Eşyalarınızın sayısı ya da boyutu ne olursa olsun geniş iç hacme sahip depolarımız sayesinde en iyi şekilde muhafaza ediyor ve koruma altına alıyoruz. Depolarımızın güvenliği hat safhada ve düzenli olarak eşyalarınızın kontrolleri de en iyi şekilde yapılıyor. Bu konuda kendinde güvenen bir ekip yarattık ve bu ekip ile tanıştığınızda sizler de ne demek istediğimizi tam olarak anlayacaksınız. Özellikle kurumlar bizden daha fazla hizmet alıyor ve ekstra depo kiralamak yerine firmamızı tercih ediyor ve belli bir süre eşyalarını teslim etmeyi daha uygun buluyor.

Eşyalarınız Koruma Altında:

Teslim edeceğiniz eşyalarınızın ne durumda olduğunu an be an gelip sizler de kontrol edebilirsiniz ve ne kadar güvende olduklarını daha net bir şekilde görebilirsiniz. Eşyalarınızı muhafaza ettiğimiz alanda büyük bir güvenlik önlemi alınmış durumda ve bu bağlamda eşyalarınızın üst düzey koruma ile saklandığını da belirtmek isteriz. Kurumsal firmaların yoğun olarak kapılarımızı çaldığını söyleyebiliriz ve vizyon sahibi firmamız sayesinde birçok firma da eşyalarını depolarımızda tutabiliyor.

Depo Sayımız Çok Fazla:

Eşya depolama hizmetlerinde herhangi bir şekilde aksama yaşatmamak adına depo sayımızı da her geçen gün biraz daha arttırıyor ve bu anlamda gerekli takviyeleri de en iyi şekilde yapıyoruz. Firma olarak yatırımlarımızı ve kazandığımız paraları da kesinlikle ve kesinlikle sektöre harcıyoruz. Bu işi yaparken tek hedefimiz biraz daha büyümek ve her geçen gün kendimizi biraz daha geliştirmekti ve an itibarıyla hedeflerimizin büyük bir kısmına da ulaşmış durumdayız. Sizlerle birlikte büyüyen ve sizlerin desteği ile gelişen bu firmadan hizmet alabilir ve eşyalarınızı belli bir süreliğine depolarımızda tutabilirsiniz. Kendine güvenen ekibimiz, haftanın her günü sizlere hizmet vermeye devam ediyor ve taleplerinizi en iyi şekilde karşılıyor.

Uygun Fiyatlar:

Eşya depolama hizmetlerinde diğer firmalardan biraz daha farklı bir yerde durabilmek ve beklentilerinize maddi anlamda da yanıt verebilmek adına daha uygun fiyatlar sunmayı tercih ettik. Bu konuda emin olun sizlere en uygun rakamları sunuyoruz ve dilerseniz diğer firmalar ile bir kıyaslama yaparak sizler de bu ayrıcalığı kendi gözleriniz ile görebilirsiniz. Taleplerinize her anlamda yanıt veren ve her geçen gün kendini biraz daha geliştiren bu adres sizleri de mutlu etmeyi başaracaktır. Profesyonel ekibimiz haftanın her günü sizlerin yanında ve tatil günlerinde bile bizlerden hizmet alabilirsiniz. Eşyalarınızı güvenilir bir şekilde depoluyor ve eğer isterseniz farklı bir adrese de taşıyoruz. 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 304 1 861